• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 2
  • 300 m2

Shitet super ambient komercial ne “Bulevardin Zogu i I-rë”

Ambjenti ndodhet ne katin 0 me nje siperfaqe totale prej 300 m2.

Ndodhet ne nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte per biznesin tuaj

Mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti biznesi si: supermarket, call center, zyra etj.

Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik, izolim akustik, termoziolim dhe sistem kondicionimi.

Cmimi 2000 euro/m2

Cmimi I shitjes 600.000 euro

ID : PRO4013
Adresa: Bulevardi Zogu i I
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi "Zogu i I"
Cmimi:600,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 2