• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 76 m2

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen “Kongresi I Lushnjes”.

Vendndodhja e tij është pranë 21 Dhjeorit dhe Zogut te Zi.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76 m2 dhe ndodhet ne katin e IV-të.

Organizohet në sallonin e ndenjies me ambient gatimi e ngrëniejes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Të gjitha dhomat janë të ndricuara me drite natyrale gjatë gjithë ditës.

Apartamenti është i gjithi I mobiluar. Çdo dhomë është e pajisur me kondicionerë.

Çmimi 350 euro/muaj

ID : PRO4003
Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit
Qyteti: Tirana
Zona: Prane 21- Dhjetorit
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 76 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1+2 me qira pranë 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
450 € / Muaj
ID: PRO4041 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 125 m2

Super apartament 3+1 me qira ngjitur me ‘’Kompleksin Delijorgji’’.

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
850 € / Muaj
ID: PRO3080 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 211 m2

Apartament 2+1+2 me qera prane 21 Dhjetorit

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
430 € / Muaj
ID: PRO3921 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2