• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 2
  • 270 m2
  • Kati: 2

Vile 2- katëshe me qira te “Kodra Priftit”

Shtëpia është dy katëshe, me sipërfaqe totale ndertimi prej 270 m2 dhe 500 m2 siperfaqe trualli, ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.

Kati përdhe eshte I organizuar ne nje dhome ndenjie, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi dhe nje tualet.

Kati I parë është I organizuar në nje dhome ndenjie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet

Vila ka sistem ujesjellesi te rregullt, dhe në oborr mund të parkohen 2 makina.

Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Cmimi per qera 1000 euro/muaj

ID : PRO3989
Adresa: Kodra e priftit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Priftit
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 270 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qera kati I parë I një vilë 2-katëshe tek ‘’Kodra e Priftit’’.

Tirana, Kodra e Priftit
300 € / Muaj
ID: PRO3028 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet shtëpi private 3- katëshe te Kodra Priftit

Tirana, Kodra e Priftit
700 € / Muaj
ID: PRO2846 Dhoma: 7 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 420 m2

Jepet vilë 3-katëshe me qera ose shitet tek "Kodra e Priftit"

Tirana, Kodra e Priftit
900 € / Muaj
ID: PRO2718 Dhoma: 7 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 362 m2