• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 150 m2

Jepet me qira kati i I-rë i një vile në "Selitë"

Vila në një nga zonat më të qeta të Tiranës larg zhurmes

Është e organizuar në ambjent ndenje, kuzhinë, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon.

Vila eshte e sapo investuar dhe rikonstruksion. Vila jepet bosh per zyra ose per banim.

Në cmim përfshihet edhe një post parkimi

Cmimi 750 euro/muaj i diskutueshem

ID : PRO3985
Adresa: selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:750 €
Sipërfaqja: 150 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Vilë me qira në bllokun e vilave Selitë

Tirana, Selite
1,500 € / Muaj
ID: PRO599 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 500 m2

Jepet me qera Vile ne Selite te Re

Tirana, Selite
2,000 € / Muaj
ID: PRO1669 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 250 m2

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
ID: PRO3830 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2