• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 4

Qender estetike ne shitje ne rrugen “Myslym Shyri”

Ambjenti ndodhet në një zonë elitare dhe shume te frekuentuar të Tiranës, me një sipërfaqe totale prej 110 m2 ndertim, është e organizuar në kater ambiente si: holli per pritjen e klienteve, tre ambiente pune dhe dy tualete.

Qendra estetike eshte ne gjendje pune disa vitesh vitesh, i pajisur me te gjitha sherbimet perkatese.
Qendra ofron te gjitha llojet e sherbimeve me teknologjine me te fundit.
Eshte e gjitha e inestuar me te gjitha pajisjet e duhura e gatshme per pune
Ka sistem alarmi, sistem kamerash

Cmimi i shitjes se biznesit 30.000 euro

ID : PRO3982
Adresa: myslym shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:30,000 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1
Kati: 4