• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 4500 m2

Toke ne shitje ne “Mangull” pranë “Eqous Resort”
Shitet toke me siperfaqe 4500 m2 ne nje zone shume te mire prane “Equos Resort”.Ndodhet ne koder gjate gjithë dites me diell. Toka eshte ideale per resorte pasi ka nje vendndodhje dhe pozicion perfekt. Toka disponon dokumenracion te rregullt hipotekor
Cmimi 45 euro/m2
Cmimi total 202.500 euro

ID : PRO3974
Adresa: Prane Equos Resort
Qyteti: Tirana
Zona: Mangull
Cmimi:202,500 €
Sipërfaqja: 4500 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0