• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 47 m2
  • Kati: 1

Shitet ambient pranë “Shkolles së Bashkuar” ne rrugen “Imer Ndregjoni”
Ambienti organizohet ne nje ambjent te madh, nje tualet dhe dy ballkone me siperfaqe 5 m2 secila
Ndodhet ne katin e I-re te nje pallati ekzistues me dalje direkte ne rruge kryesore
Ambienti ka nje siperfaqe prej 47 m2 dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti
Cmimi I shitjes 76.000 euro

ID : PRO3972
Adresa: Rruga Imer Ndregjoni
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Shkolles se Bashkuar
Cmimi:76,000 €
Sipërfaqja: 47 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1
Kati: 1