• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 110 m2

Shitet dubleks me siperfaqe 110 m2 ne nje nder komplekset me te reja dhe cilore ne zones “Tirana Golden Park”

Dubleksi eshte I organizuar ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Eshte I investuar me punime mjaft cilesore, shtruar me parket nder me cilesoret, hidrosanitare te markave te fundit, instalime cilësore elektrike-hidraulike, punime gipsi, dritare dopio xham nga me te mirat, mobilim cilesor.

Ambjenti është i ndriçuar nga dielli gjatë gjithë ditës. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe e preferuar per banim.
Cmimi I shitjes 85000 euro

ID : PRO3968
Adresa: Kompleksi Golden Park
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Misto Mame”

Tirana, Misto Mame
94,400 €
ID: PRO4099 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2

Shitet Papafingo në ''Misto Mame'', tek ''Pallatet Cabej''.

Tirana, Misto Mame
111,150 €
ID: PRO3640 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 151 m2

Shitet apartament 2+1 te Misto Mame

Tirana, Misto Mame
65,000 €
ID: PRO1116 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2