• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 4
  • 480 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira vile 3-kateshe në “Farkë të vogël”.
Vila ka një siperfaqe trualli prej 1000 m2
Ndodhet në një zonë periferike buzë rrugës kryeore me pamje nga liqeni I Farkës.
Sipërfaqja e ndërtuar e vilës është 480 m2
Podrumi është ambient ndihmës dhe magazinim.
Kati përdhe është I organizuar në dy ambiente ndenjie, ambient ngrënie, parabanjo, tualet, holl I madh dhe verandë.
Kati I parë I vilës është I organizuar në tre dhoma gjumi, dy prej të cilave kanë tualetin e saj përkatës, një tualet I përgjithshëm, tre ballkone dhe një holl.
Kati I dytë është I organizuar në një dhomë me oxhak dhe një verandë e madhe.
Ka mundesi parkimi.
Vila ështe e mobiluar me të gjitha pajisjet përkatëse. Oborri është I mbjellë me pemë dhe lule shumëngjyrëshe.
Akses të drejtpërdrejtë në rrugë kryesore.
Cmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO3959
Adresa: Farke e vogel
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:1,500 €
Sipërfaqja: 480 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 4
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira super vilë dy katëshe në ‘’Farke’’.

Tirana, Farke
2,500 € / Muaj
ID: PRO4008 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 150 m2

Jepet me qira super vilë tek ‘’Liqeni i Farkës’’.

Tirana, Farke
2,900 € / Muaj
ID: PRO3278 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 480 m2

Jepet Vile tre kateshe me qera ne Farke

Tirana, Farke
3,000 € / Muaj
ID: PRO1476 Dhoma: 3 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 400 m2