• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 940 m2

Shitet ndertese dhe toke me siperfaqe prej 940 m2 ne “Mjull-Bathore”. Toka ndodhet ne nje zone te kerkuar dhe ideale per inevstime. Shume prane Tegut dhe autostrades Tirane-Elbasan. Prona disponon dokumentacione te rregullta.
Cmimi I shitjes 200.000 euro

ID : PRO3958
Adresa: Mjull- Bathore
Qyteti: Tirana
Zona: Mjull-Bathore
Cmimi:200,000 €
Sipërfaqja: 940 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Toke ne shitje ne “Mjull-Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
Kontakto për cmimin
ID: PRO3956 Sipërfaqja: 4500 m2

Toke ne shitje ne “Mjull Bathore”

Tirana, Mjull-Bathore
130,000 €
ID: PRO3955 Sipërfaqja: 1380 m2

Jepet toke për shitje në ''Mjull Bathore''.

Tirana, Mjull-Bathore
110,000 €
ID: PRO3564 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 1000 m2