• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 209 m2

Shitet vile super e investuar shumë pranë qendrës së Kamzës. Vila ka nje stil të veçantë punimi duke krijuar ndjesinë e shtëpise të ngrohte dhe mikpritëse me oborr me gjelberim. Vila organizohet ne 2 kate.
Kati perdhe organizohet ne nje ambient ndenje i madh dhe nje ambjent gatimi e pajisur me te gjitha eletroshtepiaket e teknologjis se fundit shume cilesore.
Kati I pare organizohet nga 3 dhoma gjumi te gjitha me parket me dalje ne ballkone, me mobilim shume cilesor dhe te vecante dhe nje tualet i perbashket
Garazhi I cili ne te cilit mund te arrihet nepermjet shkalleve te brendshme te viles. Ka hapesire per 4 makina dhe gjithashtu ka ambjente teknike ndihmese.
E gjithe shtepia eshte me sistem ngrohje ftohje chill te markave me te mira, gjithashtu sistem ngrohje te gjitha dyshemete, cdo dhome e pajisur me TV, te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe hidrosanitare te markave te fundit dhe shume cilesore, vetratat xhami me super izolim akustik dhe termik. Vila eshte e projektuar deri ne detaje per te ofruar nje jetese komode.

ID : PRO3951
Adresa: kamez
Qyteti: Tirana
Zona: Kamëz
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 209 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Shtëpi private në shitje tek ‘’Bulevardi Blu’’ në Kamëz.

Kamëz, Kamëz
130,000 €
ID: PRO3811 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 400 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz

Kamëz, Kamëz
400,000 €
ID: PRO3797 Dhoma: 9 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 156 m2

Shitet Vile prane qendres se Kamzes.

Kamëz, Kamëz
145,000 €
ID: PRO3796 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2