• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 288 m2

Vila ka nje siperfaqe totale prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi 288 m2, ku secili kat ehte 144 m2.
Kati perdhe organizohet nga nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, koridor dhe dy tualete.
Kati i pare organizohet ne dhome te madhe ndenje, kuzhine me vete, koridor, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Vila eshte e gjitha e hidroilozuar dhe e veshur me sistem kapot, e pajisur me kondicioner ne te gjitha dhomat
Ndodhet buze rruges kryesore, ideale per banim dhe investim
Cmimi I shitjes 320.000 euro

ID : PRO3946
Adresa: Insitut
Qyteti: Tirana
Zona: Insitut
Cmimi:320,000 €
Sipërfaqja: 288 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3