• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 1
  • 85 m2

Ambienti eshte i organizuar ne tre ambjente dhe nje tualet. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 85 m2. Ambjenti eshte I gjithi I investuar I shtruar me pllake dhe me punime gipsi. Ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik,te kondicionimit dhe ndricimit. Zona ne te cilen ndodhet ne nje zone elitare mjaft te kerkuar dhe ideale per investim. Mund te perdoret per te gjitha llojet e bizneseve. Cmimi 600 euro /muaj

ID : PRO3926
Adresa: rruga e Durresit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Durresit
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 1