• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 84 m2

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 84 m2 ne Fresk. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te banim dhe eshte I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti ofron dhe garazh me siperfaqe 70 m2, I cili komandohet me pult dhe ka hapesire per 3 makina.
Apartamenti eshte I gjithi I investuar dhe mobiluar, ndodhet në një ndërtimi të ri dhe shumë cilësor.
Cmimi i shitjes 65.000 euro

ID : PRO3924
Adresa: Restorant Qesaraku
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Tirana, Fresku
93,790 €
ID: PRO3631 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Tirana, Fresku
80,344 €
ID: PRO3632 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 3+1 ne ''Fresk''.

Tirana, Fresku
65,000 €
ID: PRO3682 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2