• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 387 m2

Shitet tokë me sipërfaqe 387 m2 ne Laprakë. Toka ndodhet në një zone shumë te mire dhe mjaft te kerkuar. Eshtë një mundësi ideale investimi, mund të përdoret për ndërtim pallatesh ose dhe per biznese te tjera. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi I shitjes 150.000 euro

ID : PRO3913
Adresa: laprake
Qyteti: Tirana
Zona: Laprake
Cmimi:150,000 €
Sipërfaqja: 387 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Truall për investim në shitje në “Laprakë”

Tirana, Laprake
230,000 €
ID: PRO4023 Sipërfaqja: 357 m2