• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 600 m2

Shitet tokë me siperfaqe 600 m2 në Bathore. Toka ka planmetri te rregullt dhe nje pozicionim fantastik. Mund te perdoret per ndertim shtepie ose per biznes pasi ndodhet buzë rrugës kryesore. Toka eshte e pajisur me certefikat pronesie. Cmimi I shitjes 25000 euro

ID : PRO3907
Adresa: kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:25,000 €
Sipërfaqja: 600 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në “Bathore”

Tirana, Kamëz
240,000 €
ID: PRO4120 Sipërfaqja: 9600 m2

Tokë në shitje në Kamez.

Kamëz, Kamëz
25,000 €
ID: PRO3900 Sipërfaqja: 300 m2

Tokë në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
55,000 €
ID: PRO3899 Sipërfaqja: 700 m2