• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 140 m2

Vila ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të qetë të Tiranës, me Ka një siperfaqe trualli prej 140 m2 nga te cilat 70 m2 është gjurma. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Vila shitet me cmimin e references së shtetit.
Cmimi 110.000 euro

ID : PRO3904
Adresa: xhamlliku
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë ish-Porcelanit
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
Kontakto për cmimin
ID: PRO3947 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
60,000 €
ID: PRO3932 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Porcelan''.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
56,650 €
ID: PRO3705 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 63 m2