• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 300 m2

Shitet toke me siperfaqe 300m2 shumë pranë qendres së dhe eshte e paisur me certifikat pronesije. Toka eshte e pershtatshme per nje shtepie komode jo shume larg rruges kryesore. Cmimi I shitjes 25.000 euro

ID : PRO3900
Adresa: kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:25,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
25,000 €
ID: PRO3907 Sipërfaqja: 600 m2

Tokë në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
55,000 €
ID: PRO3899 Sipërfaqja: 700 m2

Tokë në shitje ''Kamëz''.

Kamëz, Kamëz
45,000 €
ID: PRO3894 Sipërfaqja: 800 m2