• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 700 m2

Shitet tokë me siperfaqe 700 m2 në rrugën “Berisha” në Kamëz. Toka ka planmetri te rregullt dhe nje pozicionim fantastik. Mund te perdoret per ndertim shtepie ose per biznes pasi nodhet vetem 3 minuta nga qendra e Kamzes. Toka eshte e pajisur me certefikat pronesie. Cmimi I shitjes 55.000 euro

ID : PRO3899
Adresa: kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:55,000 €
Sipërfaqja: 700 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Tokë në shitje në Kamëz

Kamëz, Kamëz
25,000 €
ID: PRO3907 Sipërfaqja: 600 m2

Tokë në shitje në Kamez.

Kamëz, Kamëz
25,000 €
ID: PRO3900 Sipërfaqja: 300 m2

Tokë në shitje ''Kamëz''.

Kamëz, Kamëz
45,000 €
ID: PRO3894 Sipërfaqja: 800 m2