• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2

Apartamenti ka një sipërfaqe 91 m2.

Kjo sipërfaqe është e organizuar në një ambient ndenjie, një aneks gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe korridor.

Apartamenti është I rinovuar terësisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, dyer dhe dritare dhe ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues.

Pozicioni I favorshëm buzë rrugës dhe me pamje nga rruga kryesore e bën që të ketë akses ne zonat kryesore të Tiranës.

Është I sapomobiluar me të gjitha pajisjet e reja, moderne dhe të nevojshme për të jetuar.

Çmimi 60 euro/natë

ID : PRO3882
Adresa: qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:60 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 në Qendër të Tiranës.

Tirana, Qender
1,000 € / Muaj
ID: PRO3432 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2