• Dhoma gjumi: 12
  • Tualet: 10
  • 200 m2

Hoteli është I vendosur shumë pak minuata larg nga Sheshi Skanderbej, një zonë që të ofron të gjitha facilitate e nevojshme. Hoteli është I ndërtuar dy vitet e fundit, me një klientel të huaj por edhe vendas, është tre katëshe, ku në katin e parë ka recepsion dhe një holl të madh, lavanderi, kuzhinë. Kati I dytë dhe I tretë ka dhoma teke, cifte dhe suita me një mobilim shumë të bukur, Dhomat janë të pajisura me të gjitha kushtet, tv, tualet privat, gjithashtu përfshijnë dhe sistem te kondicionuar ngrohje-ftohje. Në oborr hoteli të ofron dhe parkim privat falas Cmimi 5000 euro/muaj

ID : PRO3878
Adresa: selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:5,000 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 12
Tualet: 10