• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 2
  • 138 m2
  • Kati: 2

Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, katër dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë me sipërfaqe prej 28 m2. Ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues me nje siperfaqe totale prej 138 m2. Aparatamenti është investuar me shumë kujdes nga vetë pronari me te gjitha orenditë e nevojshme dhe shitet I mobiluar. Ka orientim Veri-Jug-Lindje, cka të mundëson një ndricim natyral gjatë gjithë ditës., gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Apartamenti është një mundësi ideale per biznes te ndrryshem, si klinika, zyra call center, por edhe për banim. Çmimi 135.000 euro I diskutueshëm

ID : PRO3876
Adresa: Rruga Naim Frasheri
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga Naim Frashëri
Cmimi:135,000 €
Sipërfaqja: 138 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 2
Kati: 2