• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 53.2 m2

Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje, kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet. Ndoodhet në katin e II-të dhe ka një sipërfaqe prej 53.2 m2. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është nje nder me elitaret dhe ofron shumë facilitete të shumta, si shkolla, qëndra shëndetësore, transport urban, supermarkete etj.Apartamenti gjithashtu ësht ë nje mundësi ideale investimi. Apartamenti shitet I mobiluar, ka orientim jug-perendim dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 90.000 euro.

ID : PRO3874
Adresa: 9-kateshet
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë 9-katësheve
Cmimi:90,000 €
Sipërfaqja: 53.2 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1