• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58.9 m2

Apartamenti ndodhet pranë qëndrës së kryeqytetit, e arritshme nga tre akse rrugësh kryesore, por maksimalisht e mbrojtur nga zhurmat dhe pluhurat, me arkitekture bashkëkohore dhe ekologjike. Është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon, me një sipërfaqe totale prej 65.4 m2, dhe neto 58.9m2.
Kompleksi "Fiori di Bosco" ka super cilesi ndertimi, nder te paktat komplekse me Fasade te Ventiluar, Vetrata Termike, Izolim Termik dhe Akustik perfekte. Kompleksi eshte konceptuar me shperndarje ne gjashte godina individuale, 10kate secila, duke lene hapesira optimale mes tyre 35-40metra distance. Ne 28000m2 truall, mbi 50% eshte zone e gjelber, e lire per hapesira kreative dhe gjelberim si dhe parkun me peme te larta. Kjo realizon pamje te lire per secilin apartament. Të ofron 24/7 Siguri dhe administrim në të gjithë kompleksin
Hapësira për ambiente tregtare si Supermarket, palestër, SPA si dhe ambiente argëtuese për fëmijët dhe prindërit (çdo shërbim që ofrohet brenda kompleksit në funksion të banorëve)
Cmimi 75.000 euro

ID : PRO3863
Adresa: don bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 58.9 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 1+1 ne shitje ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
55,000 €
ID: PRO4061 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 47 m2

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
85,000 €
ID: PRO4046 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Shitet apartament 2+1 ne "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
93,000 €
ID: PRO4014 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 102 m2