• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 81 m2

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne nje pallat ekzistues, ne katin e III-te, me nje nje siperfaqe prej 81 m2. Është I organizuar ne nje ambjent te madh ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte o investuar ka parket, dyer,dritare dhe shitet I mobiluar si ne foto. Apartamenti ka nje orientim Jug-Lindje, dhe gjithashtu eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi shitjes 67.500 euro

ID : PRO3846
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:67,500 €
Sipërfaqja: 81 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 pranë Drejtorisë së Higjienës

Tirana, Rruga e Elbasanit
84,000 €
ID: PRO1294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

OKAZION! Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit, tek "7 Xhuxhat"

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
ID: PRO3896 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 82 m2

Apartamente në shitje tek ‘’Rruga Budi’’ dhe nje garazhd me cmim OKAZION.

Tirana, Rruga e Elbasanit
200,000 €
ID: PRO3852 Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 322 m2