• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 81 m2

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne nje pallat ekzistues, ne katin e III-te, me nje nje siperfaqe prej 81 m2. Është I organizuar ne nje ambjent te madh ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone. Apartamenti eshte o investuar ka parket, dyer,dritare dhe shitet I mobiluar si ne foto. Apartamenti ka nje orientim Jug-Lindje, dhe gjithashtu eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi shitjes 67.500 euro

ID : PRO3846
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:67,500 €
Sipërfaqja: 81 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1 në shitje në “Lion Park” Rruga e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
917,035 €
ID: PRO4751 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 262.01 m2 Kati: 5

Apartament për shitje 2+1 prane ‘’Rruges se Elbasanit’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
150,000 €
ID: PRO4610 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 116 m2 Kati: 2

Vilë ne shitje te “Rruga e Elbasanit”

Tirana, Rruga e Elbasanit
600,000 €
ID: PRO4284 Dhoma: 6 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 580 m2