• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 95 m2

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të mira të Tiranës, me kushte teper cilesore me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti është i organizuar ne sallon, dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete, dhe ballkon. Apartamenti eshte arreduara ne menyre bashkekohore, i shtruar me parket cilesore, ka sistem qëndror ftohje/ngrohje. Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO3825
Adresa: Tek Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: prane Kopshtit Zoologjik
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament modern 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’.

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
1,150 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 140 m2

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
1,000 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2

Prane kopshtit zoologjik jepet me qera 1+1.

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
420 € / Muaj
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 78 m2