• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 95 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e III-të banim, me një sipërfaqe prej 95 m2. Ndodhet në një pallat me cilesi shume te mirë dhe te qetë te Tiranes. Është i organizuar në kuzhinë, dhomë ndënje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Jepet plotësisht i mobiluar përvec pikturave, eshte një apartament modern bashkëkohor me pajisje shumë cilësore. Apartamenti disponon certifikatë pronësie dhe ka orientim Lindje Çmimi: 125.000 euro

ID : PRO3824
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:125,000 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

OKAZION! Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges se Elbasanit, tek "7 Xhuxhat"

Tirana, Rruga e Elbasanit
85,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81.9 m2

Apartamente në shitje tek ‘’Rruga Budi’’ dhe nje garazhd me cmim OKAZION.

Tirana, Rruga e Elbasanit
200,000 €
Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 322 m2

Apartament për shitje 2+1 tek ‘’Rruga e Elbasanit’’

Tirana, Rruga e Elbasanit
67,500 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 81 m2