• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 105 m2

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, është ndërtuar në një zonë të qetë dhe që të ofron shumë facilitete për një jetesë sa më komode. Apartamenti është I organizuar në një ambient ndejie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, një ballkon shumë të madh, dhe një magazinë që është në projekt për tualet me një sipërfaqe prej 9,1 m2.
Ka një sipërfaqe prej 105.1 m2 dhe ndodhet dhe ndodhet në katin e V-të banim të një pallati VI-të katësh. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Lindje.
Cmimi total 85.000 Euro

ID : PRO3823
Adresa: Amerikan 2
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:85,000 €
Sipërfaqja: 105 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2

Prona të ngjashme

Super apartament 2+1 per shitje tek "Ish Restorant Durresi"!

Tirana, Rruga e Dibres
77,000 €
ID: PRO4601 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 1+1 në shitje në “Rruga Dibrës”

Tirana, Rruga e Dibres
72,000 €
ID: PRO4517 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 58 m2

Apartament 2+1 ne shitje te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Tirana, Rruga e Dibres
102,600 €
ID: PRO4420 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 114 m2