• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 400 m2

Ka një sipërfaqe prej 400 m2. Shtëpia ndodhet shumë pranë qender së Kamzes dhe rrugës kryesore.
Disponon certifikatë pronësie. Shtëpia shitet për biznes jo për baniim, pasi aty mund të ndërtohet magazine, dyqane, ose pallate
Cmimi 130.000 euro

ID : PRO3811
Adresa: kamez
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:130,000 €
Sipërfaqja: 400 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Kontakto për cmimin
ID: PRO3951 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 209 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz

Kamëz, Kamëz
400,000 €
ID: PRO3797 Dhoma: 9 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 156 m2

Shitet Vile prane qendres se Kamzes.

Kamëz, Kamëz
145,000 €
ID: PRO3796 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2