• Dhoma gjumi: 9
  • Tualet: 4
  • 156 m2

Shitet Vilë 3-katëshe në Kamëz .Vila është e organizuar në tre kate, me një sipërfaqe totale prej 469.98 m2, dhe secili kat është 156.60 m2. Kati I pare, eshte i organizuar: dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje një kuzhinë, një tualet dhe ballkon. Ndërsa kati I dytë është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Kati I tretë është I organizuar në një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone. Banesa është pjeserisht e mobiluar, pozicioni i banesës mundëson ndricim natyral në pjesën më të madhe te ditës por edhe uje te rrjedhshëm 24 ore. Gjithashtu vila ndodhet shumë pranë qender së Kamzes. Vila ka nje oborr me siperfaqe prej 550 m2. Cmimi 400.000 euro

ID : PRO3797
Adresa: Rruga Kosova
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:400,000 €
Sipërfaqja: 156 m2
Dhoma gjumi: 9
Tualet: 4

Prona të ngjashme

Super vilë në shitje në “Kamëz”

Tirana, Kamëz
Kontakto për cmimin
ID: PRO3951 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 209 m2

Shtëpi private në shitje tek ‘’Bulevardi Blu’’ në Kamëz.

Kamëz, Kamëz
130,000 €
ID: PRO3811 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 400 m2

Shitet Vile prane qendres se Kamzes.

Kamëz, Kamëz
145,000 €
ID: PRO3796 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 120 m2