• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 181 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 3+1 në rezidencën "Garden Residence Turdiu". Apartamenti ka kubaturë mjaft të rregullt,ndodhet në katin e 4 dhe ka një sipërfaqje prej 180.6 m2. Eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe ballkone. Ka orentim nga Veriu. Kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruget kryesore. E shtrirë me orientimin kryesor lindje-perëndim për të qenë e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapësira rekrative dhe gjelbërim kompakt të varjushëm në pemë, ligustra dhe lule, me pishinë dhe park lojrash : të gjitha në funksion të komunitetit.

ID : PRO3734
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:158,000 €
Sipërfaqja: 181 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2