• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 168 m2
  • Kati: 3

Shitet super apartament 3+1+2 ne kompleksin Turdiu. Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit. Sipërfaqja e apartamentit eshte 168.3 m2 dhe ndodhet ne katin 3 banim Apartameti eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje, nje ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Apartamenti jepete totalisht i mobiluar me ne menyre bashkekohore. Kompleksi është i pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21 Dhjetori. Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu. Kompleksi eshte i pajisur me hapësira kreative dhe gjelbërim kompakt te varjueshëm në pemë, ligustra dhe lule dhe me park lojërash, Cmimi i shitjes : 168000 euro i diskutueshem.

ID : PRO3733
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:168,000 €
Sipërfaqja: 168 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2