• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 65 m2
  • Kati: 3

Shitet Apartament 1+1 tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu". Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i cili ofron hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime & facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 64,7 m2 dhe dhe ndodhet ne katin e trete, i organizuar ne sallon me kend kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet kryesor. Apartamenti eshte i orientuar nga Veri-Lindja me ndricim natyral. Ne afersi ka kopesht, cerdhe, shkolle 9 vjecar, banka etj. Cmimi 57.000 euro Cmimi 880 euro/m2

ID : PRO3730
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:57,000 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2