• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 63 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 1+1 në ''Porcelan''.
Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumii, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e III-te, te nje pallati i vitit 2000. Aparamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi I shitjes 56.650 euro

ID : PRO3705
Adresa: porcelan
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë ish-Porcelanit
Cmimi:56,650 €
Sipërfaqja: 63 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartamente 2+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
Kontakto për cmimin
ID: PRO3947 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Apartament 1+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
60,000 €
ID: PRO3932 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Shitet shtëpi private + truall tek ‘’Xhamlliku’’.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
ID: PRO3904 Sipërfaqja: 140 m2