• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 108 m2
  • Kati: 5

Shitet Apartament 2+1 në ‘‘’Lungomare’’ në Vlorë.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 108.13 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në një pallati të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Cmimi 600 euro/m2
Cmimi total 64.878 euro

ID : PRO3698
Adresa: Lungo mare
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:64,878 €
Sipërfaqja: 108 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5