• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 129 m2
  • Kati: 4

Shitet Apartament 2+1 në ''Lungomare'' në Vlorë.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 128.68 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në një pallati të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Cmimi 600 euro/m2
Cmimi total 77.200 euro

ID : PRO3697
Adresa: Lungo mare
Qyteti: Vlorë
Zona:
Cmimi:77,200 €
Sipërfaqja: 129 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2