• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 130 m2
  • Kati: 2

Shitet Apartament 2+1 në ‘’Lungomare’’në Vlorë.
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 129.79 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet në një pallati të ri i pajisur me ashensor. Apartamenti I plotëson të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë sa më komode, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Cmimi 600 euro/m2
Cmimi total 77.880 euro

ID : PRO3696
Adresa: Lungo mare
Qyteti: Vlorë
Zona: Vlorë
Cmimi:77,880 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2