• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 3+1 ne ''Fresk''.
Shitet apartament 3+1 ne ''Fresk''. Apartmenti ka një sipërfaqe të madhe dhe është e ndarë në një ambjent gatimi dhe ndenje te perbashket, tre dhoma gjumi, një tualet si dhe dy ballkone. Apartmenti ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri dhe shumë cilesor, dhe ka një sipërfaqe totale prej 110 . Apartmenti jepet I mobiluar dhe ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes. Gjithashtu apartamenti ofron nje pamje shume te bukur te kryeqytetit. Cmimi I shitjes 65.000 euro

ID : PRO3682
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:65,000 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet Super apartament 3+1+2 prane Xhamise se Arte, ne zonen e Freskut

Tirana, Zona e Freskut
92,000 €
ID: PRO4155 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Apartament 2+1 per shitje në zonën e Freskut

Tirana, Fresku
65,000 €
ID: PRO3924 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Tirana, Fresku
93,790 €
ID: PRO3631 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2