• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 160 m2

Jepet me qira bar-kafe pranë ''Vasil Shantos''.
Ambjenti eshte i arreduar dhe i investuar, aktualisht është në gjendje pune.
Lokali ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe 60 m2 ka verandë. Ndodhet ne nje zone te populluar me aktivitet te lartë poshë nje pallati te ri të mire-administruar prane rruges kryesore. Kushti I vetëm është që kërkohet një vit parapagim.
Cmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO3657
Adresa: vasil shanto
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë Vasil Shantos
Cmimi:1,000 €
Sipërfaqja: 160 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1