• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 1

Jepet super ambient per zyra me qira pranë ''Rrugës Elbasanit''.
Ambienti eshte I organizuar si dublex, kati I pare ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe kati I dytë është 60 m2, ndodhet në një pallat të ri pranë rrugës kryesore. Aktualisht eshte i shtruar me parket kati i dyte dhe kati i pare ka pllaka, ka ndricim led te pershtatur per ambiente zyrash, sistem qendror kondicionimi. Ambienti ofron mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj, te ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi duke qene se ka te gjitha bankat e nivelit te dyte prane, transportin publik, institucionet. Preferohen kliente per kontrata afatgjata.
Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.
Cmimi 850 euro/muaj

ID : PRO3656
Adresa: rruga e elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:850 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të "Rrugës Elbasanit".

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Muaj
ID: PRO3030 Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet me qera dyqan tek Galleria.

Tirana, Rruga e Elbasanit
800 € / Muaj
ID: PRO2452 Dhoma: 1 Sipërfaqja: 44 m2

Jepet ambient shërbimi me qira në rrugën e "Elbasanit"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,200 € / Muaj
ID: PRO2209 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2