• Dhoma gjumi: 5
  • Tualet: 2
  • 620 m2
  • Kati: 1

Shiten dy vila tek ''3 Vëllezërit Kondi''pranë "Vilave Amerikane" . Vila ndodhet tek ''3 Vëllezërit Kondi'' janë dyvila, njëra është 3-katëshe, dhe tjetra është 2-katëshe me nje oborr te perbashket, kanë një sipërfaqe ndërtimi prej 620 m2, dhe 750 m2 truall. Vilat ndodhen në një zonë rezidenciale prane fakultetit te "Gjuheve te Huaja", eshte ndertim I ri. Te gjitha dhomat jane te paisura me dritare me tre shtresa me xham termik gjithashtu dhe me grila. Kati perdhe I vilës është I organizuar si nje hapësire open space dhe një tualet. Kati I parë I vilës është I organizuar në sallonin e madh me vetrate xhami termik double glass shume cilesore qe e kthen 70 % te nxehtesise se diellit mbrapsht, dy dhoma gjumi, nje ambjent më vete si gatim ngrenie ku mobiljet e guzhines jane ne montim e siper, 2 tualete modern te pajisura me kabina dushi dhe një ballkon I madh. Kati I dytë ka te njëjtën planimetri me katin e pare. Vila Ka mundesi parkimi dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi 682.000 euro

ID : PRO3655
Adresa: tre vellezeri kondi
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:682,000 €
Sipërfaqja: 620 m2
Dhoma gjumi: 5
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Shitet Vilë 3.-katëshe tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600,000 €
Dhoma: 5 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 430 m2

Shitet Vilë 2-katëshe pranë ‘’Don Boskos’’

Tirana, Don Bosko
190,000 €
Dhoma: 5 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 200 m2

Shitet vilë 2-katëshe në një zonë të qetë të Tiranës, ne Misto Mame, prane KMY-se

Tirana, Misto Mame
180,000 €
Dhoma: 6 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 225 m2