• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 46 m2

Shitet ambjent komercial me cmim OKAZION në ‘’Astir’’ Ambjenti është I ndarë në një hapsirë, një tualet, dhe ka një sipërfaqe totale prej 46 m2. Ambjenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, që të ofron të gjitha kushtet e nevojshme, gjithashtu disponon edhe dokumentacion të plotë hipotekor. Ambjenti është një mundësi përfekte për investim. Cmimi total 65.000 euro

ID : PRO3654
Adresa: astir
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 46 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet dyqan tek "Pallati San Tara" në Astir, me hipotekë.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
22,000 €
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 20 m2

Shitet dyqan 55 m2 rruga Teodor Keko në Astir.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
75,000 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2