• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 130 m2

Shitet ose jepet me qera ambient tek ‘’Kullat Binjake’’ në qendër të Tiranës.
Ambienti ndodhet në katin 0 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 130 m2.

Është I organizuar në një ambjent open space, me pamje nga rruga kryesore, dhe tualet.

Ambjenti të ofron te gjitha facilitet per cdo profil biznesi , është ideal për tu shfrytezuar për call center, klinikë dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Pallati ka roje sigurie dhe kamera
Preferohen kliente për kontrata afatgjata.
Cmimi 2000 euro /muaj
Cmimi 5500 euro/m2, total 715.000 euro

ID : PRO3651
Adresa: qender
Qyteti: Tirana
Zona: Qender
Cmimi:715,000 €
Sipërfaqja: 130 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Ne qender jepet me qira ambient komercial.

Tirana, Qender
1,500,000 €
ID: PRO3568 Dhoma: 1 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 540 m2