• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 107 m2
  • Kati: 1

Jepet me qera ambjent te "Rruga e Dibres". Jepet me qera ambjent te rruga e dibres. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 107m2 dhe ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones. Ambjenti eshte i gjithi I investuar eshte I pajisur me tuba aspirimi, xhama me palosje dhe mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti. Cmimi I qerase 700 euro ne muaj perfshire taksat.

ID : PRO3649
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambjent tek ''kompleksi Halili''.

Tirana, Rruga e Dibres
2,560 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 256 m2