• Dhoma gjumi: 10
  • Tualet: 5
  • 408 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira Vilë 4-katëshe në zonën e'' Selites'' në Tiranë. Vila ka nje siperfaqe nsërtimi prej 640 m2, dhe 408 m2 truall. Është e organizuar në 4 kate dhe në total ka 15 dhoma, që organizohen si më poshte: Kati I Parë ka një hapesire te madhe prej dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dhe një tualet. Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, një dhomë ndenje, tualet dhe ballkon. Kati I tretë ka 3 dhoma gjumi të mëdha, një dhomë ndenje, dhe 2 tualete. Kati katërt dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, tualet dhe një verandë të madhe. Vila eshte ne gjendje shume te mire, me sistem elektrik te ri, dyer te reja, ka sistem kapot, gjithashtu eshte e shtruar per chiller, dhe te ofron dhe poste parking. Ofrohet per biznes ose banim për kontrata afatgjata 3-5 vjecare. Cmimi 2500 euro/muaj

ID : PRO3646
Adresa: selite
Qyteti: Tirana
Zona: Selite
Cmimi:2,500 €
Sipërfaqja: 408 m2
Dhoma gjumi: 10
Tualet: 5
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I IV- rt I një vile në’’Selitë’’.

Tirana, Selite
400 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Jepet me qera vile 2- katëshe në ''Selitë''.

Tirana, Selite
1,500 € / Muaj
Dhoma: 6 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 400 m2

Jepet me qera Vile ne Selitë të re

Tirana, Selite
2,500 € / Muaj
Dhoma: 6 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 200 m2