• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 151 m2
  • Kati: 9

Shitet Papafingo në ''Misto Mame'', tek ''Pallatet Cabej''.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 151 m2 dhe 192 m2 verandë, ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, depo dy tualete dhe verandë. Aparatamenti ka shume dritë, dhe nuk ka qene I banuar me pare, gjithashtu disponon dokumentacion të plotë hipotekor.
Çmimi 450 euro/m2
Çmimi total 111.150 euro

ID : PRO3640
Adresa: misto mame
Qyteti: Tirana
Zona: Misto Mame
Cmimi:111,150 €
Sipërfaqja: 151 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 9

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 ne shitje ne “Misto Mame”

Tirana, Misto Mame
94,400 €
ID: PRO4099 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 118 m2

Super dubleks ne shitje tek “Tirana Golden Park”, perballë "Spitalit Amerikan 3"

Tirana, Misto Mame
85,000 €
ID: PRO3968 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 110 m2

Shitet apartament 2+1 te Misto Mame

Tirana, Misto Mame
65,000 €
ID: PRO1116 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2