• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 90 m2
  • Kati: 5

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Sipërfaqja totale është është 96.8 m2 është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e V-të banim, në një pallat të ri që është ende në ndërtim.
Është i orientuar nga Veri-Lindje.
Çmimi 830 euro/m2
Çmimi 80.344 euro

ID : PRO3632
Adresa: kinostudio
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:80,344 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5

Prona të ngjashme

Shitet Super apartament 3+1+2 prane Xhamise se Arte, ne zonen e Freskut

Tirana, Zona e Freskut
92,000 €
ID: PRO4155 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Apartament 2+1 per shitje në zonën e Freskut

Tirana, Fresku
65,000 €
ID: PRO3924 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Tirana, Fresku
93,790 €
ID: PRO3631 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2