• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime shumë cilësore. Ka një sipërfaqe totale prej 113 m2 dhe 9. 7 m2 është veranda, dhe ndodhet në katin e IV-rt banim. Apartamenti është e organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Kompleksi dhe zona që po ndërtohet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta si prania e farmacis, supermarketeve, bar-kafe, dhe po ndërtohet me punime shumë cilësore sipas standarteve. Kompleksi përfundon ne Tetor 2021
Çmimi 830 euro/m2
Çmimi 93.790 euro

ID : PRO3631
Adresa: kinostudio
Qyteti: Tirana
Zona: Fresku
Cmimi:93,790 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet Super apartament 3+1+2 prane Xhamise se Arte, ne zonen e Freskut

Tirana, Zona e Freskut
92,000 €
ID: PRO4155 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 113 m2

Apartament 2+1 per shitje në zonën e Freskut

Tirana, Fresku
65,000 €
ID: PRO3924 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 84 m2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Aleksandër Moisiu’’, pranë ‘’Kinostudios’’.

Tirana, Fresku
80,344 €
ID: PRO3632 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 90 m2