• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 113 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek "Casa Italia", pranë spitalit "Hygeia"

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe një ballkon.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 113 m2, ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Cmimi 300 euro/muaj

ID : PRO3572
Adresa: casa italia
Qyteti: Tirana
Zona: prane Casa Italia
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 113 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qera pranë “Casa Italia”

Tirana, prane Casa Italia
250 € / Muaj
ID: PRO3939 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Apartament 2+1 me qira te "Kthesa e Kamzes"

Tirana, prane Casa Italia
250 € / Muaj
ID: PRO3196 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2

Jepet me qera apartament 1+1 pranë ‘’Spitalit Hygeia’’.

Tirana, prane Casa Italia
250 € / Muaj
ID: PRO3659 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2