• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 75 m2
  • Kati: 2

Jepet zyrë me qera tek ''Vizion Plus'' në ''Don Boskos''. Ambienti ka një sipërfaqe rreth 75 m2 dhe është I organizuar në dy hapësira, një sallë mbledhjesh dhe nje sall tjeter, tualet dhe ballkoni. Zyra ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri buzë rrugës kryesore. Ambienti eshte I mobiluar, I pajisur me kondicioner dhe mund të përdoret për biznese të ndryshme. Ne cmim përfshihet edhe një post parking. Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO3567
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 75 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Zyra me qira ne Don Bosko

Tirana, Don Bosko
400 € / Muaj
Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 143 m2